СТО

Усунення підсмоктування повітря

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Add new comment

Підсмоктування повітря в паливну магістраль є досить популярною поломкою сучасних дизельних двигунів, вона, звичайно, не настільки критична, але її краще своєчасно усунути. Якщо Ви виявили, що ця проблема проявляється на вашому авто, то рекомендуємо звернутися в Bosch дизель центр Ньютон в Черкасах, наші майстри проведуть всі потрібні роботи в короткі терміни!

Як визначити підсмоктування повітря

Найголовнішим ознакою підсосу повітря можна вважати нечутливість холодного двигуна до натиснення педалі газу і некоректне його функціонування. Таку ж реакцію можна спостерігати і при неправильній установці кута випередження, але при складнощах з підсмоктуванням ознаки усуваються протягом 5-7 хвилин від запуску. Якщо не звертати увагу на таку несправність, то запуск холодного двигуна з кожним разом буде більш важким і настане момент, коли автомобіль просто не захоче заводитися.

 

Причини

Основною причиною підсосу можна назвати зношування складових паливної системи. Щоб усунути підсмоктування повітря, фахівці Bosch автосервісу Ньютон визначають зону подсоса і проводять зміну хомута, шланга або якого-небудь іншого елемента, який піддався зносу. Ця процедура досить проста, а тому фінансово вона не дуже затратна і безпосередньо залежить від виду ушкодження.

Add comment

Уважаемые господа! При добавлении комментария, соблюдаем субординацию и моральную этику.


Security code
Refresh

Новини

Юбилей Bosch – 130 лет успеха
Новости BOSСH
0
Вчимося, творимо та допомагаємо ближнім.
Новости BOSСH
0
Опитування Bosch. Маленькі «автомобілісти» готові до автономного водіння
Новости BOSСH
0
Навчальний центр Bosch проводить серію тренінгів для працівників компанії John Deere
Новости BOSСH
0
Яндекс.Метрика

Связь с отделом персонала ЧСП "Ньютон" :

Ваш email:
Ваше ФИО и моб.телефон :
Желаемая должность в компании:
Сколько букв в слове NEWTON ?

Форма входа БДЦ