СТО

Діагностика та ремонт форсунок Common Rail

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Add new comment

Діагностика форсунок Common Rail на стенді фірми BOSCH EPS 708 полягає в перевірці її працездатності на режимах, відповідним режимам роботи на автомобілі. Для забезпечення умов перевірки в даному стенді зашиті тест-плани що відносяться конкретно до даного номеру форсунки.

Стенд EPS 708 має в своєму програмному забезпеченні близько 1200 тест-планів для форсунок 1-2-3 покоління як CRI так і CRIN. Результати діагностики фіксуються в протоколах. При розшифровці протоколу видна повна картина роботи форсунки, яка дозволяє зробити висновки стосовно придатності до використання форсунки або її часткового, повного ремонту.

 Також EPS 708 має функцію генерації IMA-коду, введення якого в блок управління ДВЗ забезпечує правильну роботу форсунок без самоадаптації. Завдяки цьому двигун після ремонту форсунок з першого запуску працює у правильному режимі.

 Для ремонту форсунок CRI і CRIN використовується комплект спец обладнання BOSCH STAGE 3. Завдяки цьому обладнанню форсунка відновлюється повністю до заводських параметрів. У процесі ремонту використовуються тільки оригінальні запасні частини і регулювальні елементи. Після відновлення форсунка є аналогічною новій. Цьому свідчить результати її контрольної діагностики після ремонту на стенді EPS 708.

   

Add comment

Уважаемые господа! При добавлении комментария, соблюдаем субординацию и моральную этику.


Security code
Refresh

Новини

Юбилей Bosch – 130 лет успеха
Новости BOSСH
0
Вчимося, творимо та допомагаємо ближнім.
Новости BOSСH
0
Опитування Bosch. Маленькі «автомобілісти» готові до автономного водіння
Новости BOSСH
0
Навчальний центр Bosch проводить серію тренінгів для працівників компанії John Deere
Новости BOSСH
0
Яндекс.Метрика

Связь с отделом персонала ЧСП "Ньютон" :

Ваш email:
Ваше ФИО и моб.телефон :
Желаемая должность в компании:
Сколько букв в слове NEWTON ?

Форма входа БДЦ