СТО

Діагностика і ремонт ПНВТ Common Rail

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Add new comment

 Ремонт ТНВД

 Великий пробіг і погана якість використовуваного дизельного палива провокують зношування деталей паливного насоса авто. Особливо велика ймовірність поломки з'являється тоді, коли показник пробігу авто наближається до 200 тисяч км. У такому випадку заміна несправного насоса на робочий, але вже колишній в користуванні, не вирішить проблему.

Ремонт ПНВТ непрофесіоналами теж із самого початку приречений на невдачу і вимагатиме від володаря авто ще більших фінансових розтрат. Здійснюючи кваліфікований ремонт дизельних насосів протягом багатьох років, ми можемо з упевненістю сказати, що при професійному підході до діагностування та ремонту, вирішується будь-яка проблема, пов'язана з цією складовою дизельного авто. Важливо, щоб ПНВТ bosch ремонтувався професіоналами з використанням передового, якісного обладнання. У разі поломки, рекомендуємо звернутися в БОШ Дизель Центр Ньютон, наші фахівці швидко визначать несправність і запропонують дієві варіанти її ліквідації.

 

Причини несправностей ПНВТ

 

Неправильна робота дизельного автомобіля може мати безліч причин. Наприклад, при некоректній настройці кута впорскування варто перевірити ще раз рівень зношеності корпусу і самого поршня, що приводить у дію вузол зміни випередження. Це питання вирішується заміною корпусу насоса і самого поршня випередження. Зробивши ремонт насоса ПНВТ, наші фахівці попередньо обкатають його на спеціальному тестовому стенді і перепрограмують електроніку автомобіля.

 

  Головною причиною забруднення дизельної паливної системи, форсунок і плунжерних пар, що веде до некоректної роботи ПНВТ, вважається застосування неякісного дизпалива. Важливо відзначити, що паливні насоси високого тиску використовують дизельне паливо і як мастильний матеріал динамічних елементів, а тому якщо це змащення має механічні / хімічні домішки, то її змащувальні властивості знижуються, що веде до виникнення несправностей дизельного насоса.

 

 

Де відремонтувати паливний насос дизельного авто?

Ефективний ремонт і регулювання паливних насосів високого тиску, можливі лише на спеціальному Bosch-стенді. Саме таке обладнання використовує наш Дизель-центр! Ми здійснюємо кваліфікований ремонт ПНВТ і паливної системи, а так само заміну плунжерних пар в Черкасах за доступними цінами. Сучасні технології, які ми використовуємо для діагностування та ремонту, дозволяють швидко визначити поломку і приступити до ліквідації несправності. У нас працюють лише висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи, вони не тільки усунуть поломку і зроблять регулювання, а й нададуть обов'язкову гарантію на зроблену роботу.

BOSCH Дизель Центр Ньютон проводить ремонт ПНВТ для автомобілів марок: Mercedes-Benz, Renault, Volkswagen, Kia, Hyundai, Citroen, Fiat, Iveco, BMW, Audi, Case, Volvo, Dodge Nitro, Land Rover, Alfa Romeo, Lancia, Peugeot, Vauxhall / Opel, Chevrolet, Man, Massey Ferguson в місті Черкаси.

Add comment

Уважаемые господа! При добавлении комментария, соблюдаем субординацию и моральную этику.


Security code
Refresh

Новини

Юбилей Bosch – 130 лет успеха
Новости BOSСH
0
Вчимося, творимо та допомагаємо ближнім.
Новости BOSСH
0
Опитування Bosch. Маленькі «автомобілісти» готові до автономного водіння
Новости BOSСH
0
Навчальний центр Bosch проводить серію тренінгів для працівників компанії John Deere
Новости BOSСH
0
Яндекс.Метрика

Связь с отделом персонала ЧСП "Ньютон" :

Ваш email:
Ваше ФИО и моб.телефон :
Желаемая должность в компании:
Сколько букв в слове NEWTON ?

Форма входа БДЦ