СТО

Библиотека BOSCH

Блог о ремонте автомобилей, советы, наблюдения и другая интересная информация.

 • Home
  Home This is where you can find all the blog posts throughout the site.
 • Categories
  Categories Displays a list of categories from this blog.
 • Tags
  Tags Displays a list of tags that have been used in the blog.
 • Bloggers
  Bloggers Search for your favorite blogger from this site.
 • Team Blogs
  Team Blogs Find your favorite team blogs here.
 • Login
  Login Login form

Опитування Bosch. Маленькі «автомобілісти» готові до автономного водіння

Posted by on in Новости BOSСH
 • Font size: Larger Smaller
 • Hits: 13721
 • 0 Comments
 • Subscribe to this entry
 • Print
 • Report this post

Опитування Bosch. Маленькі «автомобілісти» готові до автономного водіння

 

 • Компанія Bosch опитувала шестирічних дітей про те, яким вони уявляють ідеальний автомобіль
 • ВІДЕО: діти хочуть, щоб автомобіль їздив без водія і був дружнім до довкілля: https://www.youtube.com/watch?v=x0WxTObzCJ0
 • Дорослі автовласники, які найменш обізнані з автономним режимом водіння, ставляться до такої технології з недовірою
 • Веб-сторінка проекту: www.bosch.co.uk/asmartercar

 

Компанія Bosch у Великій Британії провела опитування дітей 6-річного віку та дорослих автомобілістів, щоб дізнатися, як вони собі уявляють ідеальний автомобіль нового покоління. Відеоролики опитування дітей доступні на youtube каналі компанії.

 

Автомобіль майбутнього: екологічний, живиться цукерками і здатний їздити без водія

Всі опитані у рамках кампанії #asmartercar шестилітки сказали, що хочуть машину із автономним режимом водіння, при цьому більшість дітей розглядають автомобіль не тільки як засіб пересування.

 

Так, на думку Кобі (Kobei), «якщо автомобілю не потрібен водій, це означає, що людина будь-якого віку може ним керувати, навіть люди, що досягли 70-80 років». Мередіт (Meredith) додає: «Передні сидіння повертаються до задніх, а між ними розташовується стіл. Як тільки хочеться попоїсти, просто натискаєте на кнопку - і автомобіль їде самостійно».

 

Більшість опитаних дітей також бажають, щоб у майбутньому паркування автомобіля відбувалося б легко і швидко.

 

Маленький «водій» Ава (Ava): «У майбутньому ми просто скажемо датчикам, куди їхати, й автомобіль самостійно поїде туди і запаркується». Більшість дітей хоче, щоб в майбутньому автомобілі працювали на електроенергії, що знижувало б негативний вплив на навколишнє середовище. Аарян (Aaryan) говорить: «Мій автомобіль буде рухатися завдяки електриці, щоб не завдавати шкоди життю пінгвінів і білих ведмедів». При цьому діти вигадують власні рішення для зниження використання викопного палива. Так, Лела (Lela) хоче, щоб її автомобіль працював на «цукерках». Деякі пропозиції маленьких «водіїв» виглядають неймовірно: щоб запобігти зіткненню авто, діти пропонують використовувати магніти протилежних полюсів, що відштовхуються один від одного, попереджаючи аварію у такий спосіб . Майбутня автомобілістка Еллі вигадала надувати перед машиною в момент зіткнення величезну повітряну кулю, аби уникнути пошкодження.

 

Дорослі менш відкриті до нових технологій

На відміну від майбутніх автомобілістів, нинішні водії не поділяють оптимізму щодо водіння в автономному режимі. При цьому технологією автономного водіння вже оснащені деякі сучасні моделі автомобілів.

 

Дорослі автомобілісти висловлювали свої побажання про функціональність автомобіля 2025 року випуску. Виявилося, що дві третини (66%) бажаних технологій вже існують і доступні в автомобілях, представлених зараз на ринку, а 33% з’являться протягом двох років, в тому числі можливість автоматичного паркування.

 

Кампанія #asmartercar від Bosch проводиться з метою поліпшення обізнаності та сприйняття водіями технології автономного водіння. Дослідження показало, що автомобілісти старші 55 років найменше (42%) впевнені у безпеці транспортних засобів, що рухається самостійно. Ця категорія респондентів також найчастіше мало обізнана про таку технологію (27%).

 

Опитування YouGov Omnibus понад 2 000 респондентів також показало, що хоча 28% опитаних насторожено ставляться до автомобілів із автономним режимом водіння, така функція є найбільш очікуваною в автомобілях майбутнього. Під час проведення дослідження більшість британських водіїв вказали, що в автомобілях 2025 року очікують такі системи, як підтримка безпечної відстані до автомобіля, що рухається попереду (66%); попередження аварій на дорогах (56%); автоматичне паркування (55%), а також функцію визначення заторів і можливість зміни маршруту (51%).

 

«Наше дослідження показало, що існує великий розрив між прийняттям автономного водіння водіями та реальністю. Впровадження цієї технології має проходити поетапно, і спочатку автоматизовані функції потрібно випробувати для некритичних ситуацій, - заявив д-р Дірк Хоайзель, член правління компанії Robert Bosch GmbH. - Ми очікуємо, що високоавтоматизовані транспортні засоби з автономним режимом водіння з’являться на автомагістралях вже з 2020 року, а повністю автоматизовані технології - до 2025 року».

 

Last modified on
0
Trackback URL for this blog entry.

Comments

 • No comments made yet. Be the first to submit a comment

Leave your comment

Contacts

SHEDULE

News

Юбилей Bosch – 130 лет успеха
Новости BOSСH
0
Вчимося, творимо та допомагаємо ближнім.
Новости BOSСH
0
Опитування Bosch. Маленькі «автомобілісти» готові до автономного водіння
Новости BOSСH
0
Навчальний центр Bosch проводить серію тренінгів для працівників компанії John Deere
Новости BOSСH
0
Яндекс.Метрика

Связь с отделом персонала ЧСП "Ньютон" :

Ваш email:
Ваше ФИО и моб.телефон :
Желаемая должность в компании:
Сколько букв в слове NEWTON ?

Форма входа БДЦ