СТО

Библиотека BOSCH

Блог о ремонте автомобилей, советы, наблюдения и другая интересная информация.

 • Home
  Home This is where you can find all the blog posts throughout the site.
 • Categories
  Categories Displays a list of categories from this blog.
 • Tags
  Tags Displays a list of tags that have been used in the blog.
 • Bloggers
  Bloggers Search for your favorite blogger from this site.
 • Team Blogs
  Team Blogs Find your favorite team blogs here.
 • Login
  Login Login form

Навчальний центр Bosch проводить серію тренінгів для працівників компанії John Deere

Posted by on in Новости BOSСH
 • Font size: Larger Smaller
 • Hits: 14348
 • 0 Comments
 • Subscribe to this entry
 • Print
 • Report this post

Навчальний центр Bosch проводить серію тренінгів для працівників компанії John Deere

 

 • Тренінги для працівників компанії John Deere – спеціальна розробка Навчального центру Bosch і компанії «Автоексперт.ін.юей»
 • Учасники тренінгів високо оцінили рівень кваліфікації тренерів Bosch і технічну оснащеність центру
 • Серія тренінгів заклала основи для довготривалої співпраці John Deere і Bosch

 

Компанія «Роберт Бош» розпочала серію тренінгів для технічних фахівців компанії John Deere – світового лідера у сфері виробництва сільськогосподарської та деревообробної техніки. Серія тренінгів включає базове навчання з електроустаткування, гідравліки і принципів діагностики складної техніки. Для цього фахівцями Навчального центру Bosch у партнерстві з компанією «Автоексперт.ін.юей» були розроблені програми навчання відповідно методичним рекомендаціям та стандартам John Deere.

«В усьому світі наша компанія надає технічним спеціалістам своїх дилерів можливість навчання у найкращих фахівців, тому в Україні ми узгодили співпрацю з Навчальним центром Bosch, знаючи їх професійний підхід до навчання, використання методик викладання європейського рівня, високий рівень кваліфікації тренерів та добре укомплектовану технічну базу, - коментує Олександр Ющук, менеджер з післяпродажної підтримки клієнтів John Deere Україна.

 

«Для нашого центру такі тренінги – велика відповідальність, – вважає керівник відділу сервісу і технічної підтримки в Україні та підтримки сервісу діагностичного обладнання в Україні, Росії, Білорусі Олександр Черевко. – Це нова сторінка в історії нашого центру і перший мережевий клієнт такого масштабу. Підготовка тренінгів тривала близько півроку, включаючи виготовлення макетів для практичних робіт, а також ретельне відпрацювання семінарів для виявлення «вузьких» місць і внесення змін. Але ми абсолютно впевнені в тому, що наша напружена праця не минула даремно. Про це свідчать високі оцінки учасників тренінгу – за підсумками навчання трьох груп задоволеність учасників склала, в середньому, понад 9 балів з 10 можливих. Ми сподіваємося, що це тільки початок подальшої плідної співпраці».

 

Навчальний центр Bosch в Києві створений у березні 2009 року. Він став 44-м навчальним центром Бош в світі. Наразі центр проводить щороку близько 60 тренінгів із 39 тем, які охоплюють практично всі аспекти діагностики та ремонту сучасного автомобіля: робота із програмним забезпеченням Bosch ESI [tronic], діагностичним обладнанням, системами бензинового і дизельного вприскування, обладнанням для комфорту автомобіля і механікою транспортних засобів тощо. Детальний список тренінгів, опис і розклад можна знайти на сайті компании Bosch.

Після закінчення курсу, за умови успішного тестування, кожен учасник навчальної програми центру отримує сертифікат єдиного зразка, який служить підтвердженням компетенції фахівця автосервісу і високо цінується як на ринку України, так і закордоном.

   

 

 

Last modified on
0
Trackback URL for this blog entry.

Comments

 • No comments made yet. Be the first to submit a comment

Leave your comment

Contacts

SHEDULE

News

Юбилей Bosch – 130 лет успеха
Новости BOSСH
0
Вчимося, творимо та допомагаємо ближнім.
Новости BOSСH
0
Опитування Bosch. Маленькі «автомобілісти» готові до автономного водіння
Новости BOSСH
0
Навчальний центр Bosch проводить серію тренінгів для працівників компанії John Deere
Новости BOSСH
0
Яндекс.Метрика

Связь с отделом персонала ЧСП "Ньютон" :

Ваш email:
Ваше ФИО и моб.телефон :
Желаемая должность в компании:
Сколько букв в слове NEWTON ?

Форма входа БДЦ